KONST / Litografier / Litografi 11978063
nr 1197 8063
Lennart Roupe
(f. 1918), Sverige
Litografi, Söder Mälarstrand. Signerad, numrerad 51/121, daterad 1980. Motivet: 35x45 cm
Lennart Roupe, svensk målare, tecknare och grafiker född 1918.
Utrop:
400 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 20:35:49
100 kr
150 kr
300 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
20 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Lennart Roupe
Läs mer om Lennart Roupe